Poszukuje rzetelnej firmy do zamontowania anteny satelitarnej w stolicy


Wiadomość
Autor
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Poszukuje rzetelnej firmy do zamontowania anteny satelitarnej w stolicy

#1 Postautor: tolek1980 » 16 maja 2016, 14:33

Witajcie natrafiłem na te forum szukając uczciwej firmy do montażu anteny satelitarnej w domu. Szukając w Internecie znalazłem stronę internetową: http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa . I mam pytanie, skąd mogę wiedzieć czy całość instalacji zostanie właściwie przeprowadzona w moim domu. Na stronie pokazują sporo schematów i fotografii z ich realizacji. Przykład poniżej:
Obrazek
Wszystko wygląda bardzo dobrze. Tylko czy ja potrzebuje tak zaawansowanych systemów jak na fotografiach? Proszę o fachową radę.

podobne tematy:

adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Poszukiwany dobry Krawiec

#2 Postautor: adambyczek » 18 maja 2016, 8:50

Witaj, u nas ta firma robiła system alarmowy w mieszkaniu. Jestem z nich zadowolony. Przygotowali projekt, wycenę i wszystko solidnie zmontowali. Alarm funkcjonuje już trzeci rok i nie ma z nim w ogóle kłopotów. Zaletą ich jest fakt, że nie naciągają na zbędne bajery. Więc możesz ich śmiało brać do montażu instalacji telewizyjnej w swoim mieszkaniu. Będziesz zadowolony z ich usług.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Szukam uczciwej firmy do montażu anteny satelitarnej w stolicy

#3 Postautor: michalgos » 18 maja 2016, 8:54

Witaj, to zależy jaką instalację chcesz mieć w swoim domu. Jeśli w przyszłości myślisz o multi roomie oraz internecie to warto wziąć pod uwagę bardziej zaawansowaną instalację. Z doświadczenia wiem, że potem się to przydaje. Jak chcesz ograniczyć wydatki to wystarczy talerz anteny satelitarnej, konwerter i rozprowadzenie sygnału do wybranych pomieszczeń. Doradzam aby doprowadzić sygnał do każdego pokoju.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość