Czy mogę we własnym zakresie wypozycjonować stronę na hasło dźwigi towarowe


Wiadomość
Autor
marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy mogę we własnym zakresie wypozycjonować stronę na hasło dźwigi towarowe

#1 Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:16

Cześć. Od jakiegoś czasu zgłębiam wypowiedzi na forach , które wiążą się z marketingiem w Internecie. Najbardziej ciekawą formą reklamy jest moim zdaniem pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przejrzałem związanych z tym tematem wiele blogów, odbyłem nawet już jedno szkolenie z pozycjonowania stron. Tak, więc mam nadzieję, że mogę samemu podziałać coś z pozycjonowaniem strony internetowej. Mam zamiar wypromować swoją witrynę internetową na następujące słowo kluczowe: platformy towarowe i tu mam 2 pytania. Czy warto stawiać dedykowane zaplecze dla takich fraz jak: windy towarowe oraz czy dzienna ilość tworzonych odnośników wpływa na wzrost pozycji. Chodzi mi czy jeśli zbuduje dzisiaj 50 linków a nazajutrz 10 będzie to negatywnie oddziaływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy jestem w stanie samemu wypozycjonować stronę na słowo kluczowe dźwigi towarowe

#2 Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Dzień dobry. Widzę, że troszkę zapoznałeś się z tematem pozycjonowania strony internetowej w wyszukiwarce. Po pierwsze wybrane przez ciebie słowo kluczowe: dźwigi towarowe nie można zaliczyć do najprostszych i początkującemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją samodzielnie wypromować. Lecz oczywiście możesz próbować swoich sił. Kłopotem są rzecz jasna linki, które musisz pozyskać i ich liczba. Obecnie bez specjalistycznych programów ciężko jest uskuteczniać pozycjonowanie. Linki możesz budować ręcznie, ale musisz je indeksować. W tym momencie są niezbędne programy. Jeśli chodzi o budowanie zaplecza to jak najbardziej jest to dobry kierunek działań. Natomiast ilość pozyskiwanych odnośników nie powinna być za duża. Trzeba je tworzyć systematycznie. Dzisiaj np: 10 odnośników, nazajutrz 5 odnośników, następnego dnia 5 linków. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości