W jaki sposób jesteśmy w stanie upiększyć recepcję w biurze?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób jesteśmy w stanie upiększyć recepcję w biurze?

#1 Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:27

Cześć, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad odmianą wyglądu naszego biura. Najbardziej nie pasuje mi obecna recepcja, która jest nijaka. Myślę właśnie co można zrobić, aby przychodzące osoby od pierwszego wejrzenia czuły klimat firmy. Wiadomo zmiana kolorystyki ścian a, także jakieś gustowne dodatki to podstawa. Ale to jest w każdym biurze, a ja myślę o czymś ekstra. Czy posiadacie jakieś pomysły na to?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Jak można upiększyć recepcję w biurze?

#2 Postautor: tolek1980 » 17 cze 2016, 13:40

Dzień dobry. Sposobów na rozwiązanie twojego problemu jest dużo. Jak już trafnie zauważyłeś istotna jest kolorystyka biura a, także dobrze dopasowane dodatki. To wszystko musi się komponować w zgrabną całość. Jak poszukujesz czegoś unikalnego to można pomyśleć o tego rodzaju - ladzie recepcyjnej: modele anatomiczne - to robi piorunujące wrażenie na gościach. Rzecz jasna lada recepcyjna musi być dostosowana do profilu działalności twojej firmy. Więc musisz ją wykonać na konkretny wymiar i u firmy, która ma doświadczenie w tego rodzaju projektach. W naszym kraju jest sporo firm, które robią tego rodzaju cuda. Natomiast nie polecam małych zakładów stolarskich. Efekt będzie dość słaby.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość