Czy kominiarz może się reklamować na portalach internetowych?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy kominiarz może się reklamować na portalach internetowych?

#1 Postautor: adambyczek » 09 cze 2016, 13:02

Witam - jestem kominiarzem starej daty. W zawodzie pracuję już wiele lat czasu. Od jakiegoś czasu przybywa młodych kominiarzy, którzy mają lepsze pojęcie o nowoczesnych technologiach. Ja słabo się w tym temacie orientuje. Dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy firma kominiarska może promować się w wyszukiwarce internetowej. Czy taki rodzaj reklamy będzie skuteczny i da zamierzone rezultaty. Działam w nie dużym powiecie i jest wiele ludzi mojego pokroju, którzy z komputerem mają nie wiele wspólnego. Proszę was o poradę.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Czy kominiarz może się ogłaszać na portalach internetowych?

#2 Postautor: tolek1980 » 09 cze 2016, 13:09

Cześć. Faktycznie należysz do osób starej daty. Czemu zakład kominiarski nie powinien się reklamować w Internecie. Przecież ustawa wam tego nie zabrania. Wiele ludzi z twojej branży wybrało taki rodzaj reklamy: http://polecamspeca.pl/kominiarz/lublin i z pewnością tej decyzji nie żałują. Teraz większość osób poszukuje firm w Internecie. Nie ma cię tam to nie istniejesz. Dlatego już teraz powinieneś pomyśleć o stworzeniu strony WWW i rozpoczęciu jej reklamy w Internecie. Dopóki jej nie posiadasz to powinieneś dodać reklamę do tego rodzaju portali jak w odnośniku, który napisałem powyżej. Zawsze to już jakiś początek. Taka forma reklamy jest zazwyczaj bezpłatna.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość