Co sądzicie o tego typie kursów zawodowych?


Wiadomość
Autor
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co sądzicie o tego typie kursów zawodowych?

#1 Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:11

Dzień dobry. Jestem zawodowym kierowcą, który na co dzień pracuje w firmie przewozowej. Zarobki są na niezłym poziomie, ale mogły by być lepsze. Jeden z moich kumpli posiada uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych i dzięki tym kwalifikacją u innego przewoźnika zarabia o wiele więcej niż ja. A, więc zacząłem szukać odpowiednich kursów masaż leczniczy warszawa , które nadają odpowiednie uprawnienia. Rozmyślam nad wyborem jednego z tych, która oferuje podane przeze mnie firma. Natomiast problem w tym, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 10 lut 2022, 17:15 przez alinasobol, łącznie zmieniany 1 raz.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Co sądzicie o tego typie szkoleń?

#2 Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:22

Dzień dobry. Sam przechodziłem identyczny kłopot jak ty. Pracowałem jako kierowca TIRów w rodzimej firmie przewozowej. Jeździłem jedynie po Polsce, więc zarobki nie były imponujące. Nie chciałem wybierać tras zagranicznych ze względu na małego synka. Dlatego byłem zmuszony coś innego wymyślić. Wybrałem właśnie takie szkolenie jak podałeś w linku. Ukończyłem: ADR kurs specjalistyczny klasa 1 - materiały i przedmioty wybuchowe i dzięki temu byłem w stanie bez problemu znaleźć lepiej płatną pracę. Nadal przewożę ładunki po kraju, ale moje wynagrodzenie jest znacznie wyższa. Dlatego nie masz się nad czym zastanawiać i rób taki kurs. Jego cena zwróci się po kilku miesiącach.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości