Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?


Wiadomość
Autor
tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

#1 Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:00

Hej. Jestem radosną mamą dwójki dzieci. Niebawem obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Pragniemy z tej okazji zaaranżować małą imprezkę, na jaką zaprosimy rodzinę i przyjaciół z dziećmi. Jednak zastanawiam się też nad tym, aby uwiecznić całą imprezę w idealny sposób. W następstwie tego również intryguje mnie zatrudnienie fotografa, jaki zrealizuje zdjęcia dzieciom podczas zabawy, a też wykona małą sesję w plenerze. Ciekawią mnie opinie innych na ten temat. A może ktoś miał szansę korzystać z takich usług?

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Fotografia dziecięca na urodziny?

#2 Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:10

Dzień dobry. W ostatnim czasie urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Prócz tortu oraz upominków nie mogło także bezsprzecznie zabraknąć atrakcji, wskutek tego wynajęliśmy animatora, który zabawi maluchy. Kierując się niesolidnymi opiniami wybraliśmy także fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca http://www.elefantti.pl to szereg usług, które wolno przystosować pod własne oczekiwania. My na przykład pragnęliśmy upamiętnić całą zabawę, lecz poprosiliśmy też o sesję rodzinną. To naturalnie dzięki temu posiadamy piękną pamiątkę. Z całego serca polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości