Strona 1 z 1

Sprawdzony protetyk w Radomiu na wczoraj

: 23 maja 2016, 10:04
autor: adambyczek
Witajcie, potrzebuje na cito rzetelnego stomatologa w Radomiu. Mam ogromny kłopot z moimi zębami. Na okrągło wypadają z nich plomby. Nie wiem co z tym zrobić? Proszę o poradę w tej kwestii. Oczywiście nie chodzi mi o państwowe przychodnie.

podobne tematy:

Niedrogi protetyk w mieście Radom potrzebny od zaraz

: 23 maja 2016, 10:51
autor: michalgos
Witaj. Miałem ten sam kłopot ze swoimi zębami. Zmieniałem chyba 3 dentystów zanim trafiłem do właściwego. Zawsze chodziłem prywatnie i myślałem, że są to odpowiedni stomatolodzy. Błąd, płaciłem tylko jak za takich stomatologów. Jeden to jak dzwoniłem, że znów mi wypadła plomba to całą rodzinne pochował. Człowiek uczy się na błędach. Dopiero jak poczytałem w Internecie to natrafiłem na ten gabinet: http://danuta-majewska.pl/protetyka-radom i dopiero wtedy miałem zrobione porządnie zęby. Lekarka jest już prawię na emeryturze, nie ma u niej tłoków. Natomiast zęby robi bardzo dobrze. Polecam ją każdemu. Cenowo też jest przystępna.

podobne tematy:

Sprawdzony protetyk w Radomiu na wczoraj

: 23 maja 2016, 10:56
autor: alexsys76
Cześć, z tymi niepublicznymi dentystami to już tak to wygląda. Niby każdy z nich to wielkiej klasy fachowiec, a tak naprawę jest ich mało w Radomiu, którzy znają się na swoim fachu.

podobne tematy: