Strony internetowe RWD jak to z nimi jest


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Strony internetowe RWD jak to z nimi jest

#1 Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:26

Czy dzisiaj posiadanie responsywnej strony internetowej to już wymóg? Czy funkcje wyszukiwarek premiują tego typu strony internetowe w rezultatach wyszukań? A może jest mit agenci interaktywnych, które parają się tworzeniem stron internetowych?

Odpowiedź na te pytania znajdziecie poniżej. Po pierwsze zacznijmy od samego terminu responywnej strony internetowej. Kolokwialnie mówiąc, tego typu strony internetowe, idealnie wyświetlają się na każdego rodzaju urządzeniu. Nieważne czy są to laptopy czy urządzenia typu tablet. Tego typu strony internetowe właściwie wyświetlają się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio dostosowywany. Elementy graficzne są odpowiednio przekształcane do przekątnej ekranu. Responsywne strony internetowe mogą trochę inaczej prezentować się na komputerach stacjonarnych, a jeszcze inaczej na telefonie. Przeważnie na urządzeniach mobilnych responsywne strony internetowe posiadają mniej elementów graficznych. Kolejnym ważnym aspektem, który skłania do posiadania takiego rodzaju strony internetowej to fakt, że coraz więcej użytkowników ogląda strony internetowe na telefonach komórkowych. Brak odpowiedniej strony powoduje utratę potencjalnych zleceń. Tak, więc występuje także aspekt ekonomiczny. Przedsiębiorstwa, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad pozostałymi firmami na rynku.

Kolejny powód to pozycja strony internetowej w wyszukiwarce. Responsywne strony internetowe są lepiej oceniane przez algorytmy wyszukiwarek. Zwłaszcza dla rezultatów mobilnych, responswyne strony internetowe posiadają znaczną przewagę nad stronami, które nie mają tej funkcji. Należy wyszukać tanie strony internetowe i sami możemy się przekonać, które strony internetowe mają przewagę w wynikach wyszukiwarki. Czy są to strony internetowe responsywne, a może prawda jest całkiem inna? Właśnie tego rodzaju hasła tanie strony internetowe pokazują jak duże są różnice w mocno konkurencyjnych branżach. Agencje interaktywne, które projektują strony internetowe doskonale zdają sobie z tego sprawę, jak kluczowe jest pozyskanie klientów przez Internet. Rzecz jasna możemy określić to za niewystarczający argument. Ale w dłuższym czasie firmy, które posiadają niedostosowane strony internetowe przekonają się o tym boleśnie. Niedostatek nowych klientów może być w przyszłości poważnym kłopotem dla każdej firmy, która chce się prawidłowo rozwijać.

Dlatego doradzam każdej firmie rozbudowanie swojej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju pracę nie jest, aż tak znaczny. A możliwe zyski już tak.

Wróć do „Dobre tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość