Rekonwersja dla żołnierzy - czy warto


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Rekonwersja dla żołnierzy - czy warto

#1 Postautor: adambyczek » 09 sty 2017, 15:22

Dzień dobry. Zastanawiam się nad przejściem na wcześniejszą emeryturę, ale nie wiem gdzie znajdę pracę. Jestem żołnierzem zawohttps://ortodoncjakabaty.pl/]Ortodonta Piaseczno[/url] i nie mam pojęcia jakie formalności powinienem spełnić aby skorzystać z środków, które są przeznaczone na ortodonta? Kolejna kwestia to co takie szkolenie mi da w rzeczywistości? Pod określeniem Piaseczno jesteśmy w stanie zapisać praktycznie co chcemy: od ciecia na stróżówce po certyfikowanego handlowca. Tak, więc mach ochotę poznać opinię ludzi, którzy skorzystali z tego typu szkolenia i mogą napisać coś sensownego w temacie.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2019, 13:01 przez adambyczek, łącznie zmieniany 3 razy.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Rekonwersja dla żołnierzy - czy warto

#2 Postautor: tolek1980 » 09 sty 2017, 15:36

Część. Nie wiem co właściwie wiesz o rekonwersji dla żołnierzy? Jest to złożone pojęcie i wszystko zależy od tego jak podejdziesz do sprawy. Na rynku jest sporo firm, które oferują kursy dla byłych pracowników służb mundurowych. Rekonwersja dla żołnierzy to nic innego jako nabycie nowych kwalifikacji zawodowych, które umożliwią ci znalezienie pracy po przejściu do cywila. Ilość pieniędzy jaką otrzymasz na tego typu szkolenie precyzuje ustawa. Dlatego powinno się ją przestudiować. Jeśli pytasz o samą rekonwersję dla żołnierzy to powinno się z niej skorzystać. Natomiast najpierw powinieneś się zastanowić jaki rodzaj pracy chciałbyś podjąć po przejściu do cywila. Dopiero wtedy szukasz odpowiednie szkolenie, które umożliwi ci przebranżowienie się.


Wróć do „Dobre tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości