Poszukuje firmy, która sprzedaje windy towarowe


Wiadomość
Autor
alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Poszukuje firmy, która sprzedaje windy towarowe

#1 Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:34

Dzień dobry. Napisze od razu co mam na myśli, a następnie rozwinę temat. Szukam firmy, która zajmuje się montażem dźwigów hydraulicznych na potrzeby hoteli. Potrzebuję takiej małej windy do prowadzonego przeze mnie pensjonatu, który ma dwu poziomową jadalnie. Udźwig windy nie musi być duży. Platformą towarową będą przemieszczały się potrawy w naczyniach. Więc maksymalne obciążenie to ze sto kg. Nie mam za dużo miejsca na jej zamontowanie, dlatego nie jestem w stanie skorzystać ze standardowych wind. Jestem ciekaw, czy ktoś z was spotkał się ze zbliżonym problemem i udało mu się zamontować taką platformę towarową w swojej restauracji.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Poszukuje przedsiębiorstwa, które montuje platformy towarowe

#2 Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:55

Cześć. Parę lat temu to może miałbyś kłopot ze znalezieniem firmy zajmującej się montażem takich dźwigów hydraulicznych. Teraz bez większych problemów znajdziesz firmę, która zajmuje się montażem platform towarowych o nietypowych rozmiarach. Przykładem może być ta ekipa - https://e-position.pl/2021/11/29/rehabilitacja-ortopedyczna-rzeszow-czy-warto-jest-wybrac-sie-na-nia-prywatnie-lub-korzystniej-zaczekac-na-porade-u-specjaliste-na-nfz, która specjalizuje się w budowaniu platform towarowych na potrzeby biznesu. Dlatego nie musisz się martwić o to, że nie posiadasz dużo miejsca na zamontowanie platformy towarowej w twoim lokalu gastronomicznym. Obecne dźwigi towarowe nie potrzebują dużo przestrzeni. Również można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości