Która reklama będzie najskuteczniejsza dla firmy dekarskiej?


Wiadomość
Autor
adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Która reklama będzie najskuteczniejsza dla firmy dekarskiej?

#1 Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:08

Cześć, jestem właścicielem małej firmy oferującej usługi dekarskie. Od pewnego czasu w Polsce mamy kryzys na rynku budowlanym i co za tym idzie jest znacznie mniej zleceń dla takich brygad jak nasza. W Polsce coraz mniej buduje się budynków mieszkalnych. Jeśli już jakaś osoba pyta się o usługę to najczęściej poszukuje najtańszej ekipy dekarskiej w mieście. Konkurencja mocno zaniżyła ceny. Obecnie praca jest na granicy rentowności. Dlatego zacząłem się mocno zastanawiać nad promocją prowadzonej przez mnie firmy, lecz nie nie mam pojęcia jaki rodzaj promocji będzie najbardziej skuteczna? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Jaka reklama będzie najlepsza dla dekarza?

#2 Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Dzień dobry. Prowadzony przez twoją firmę rodzaj świadczonych usług jest dość ciężki w reklamie. Drukowanie broszur mija się z celem. Pozostaje ci internet: pozycjonowanie witryny oraz reklama na takiego rodzaju serwisach internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=254 . Pozostałe rodzaje promocji okażą się mało skuteczne. Praktycznie darmowym pomysłem jest wykonanie baneru reklamowego i wieszanie go w czasie prac na miejscu budowy. Zawsze kogoś jesteś w stanie na to złapać. Koszt praktycznie zerowy.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Jaka reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

#3 Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:21

Dzień dobry. Przedmówca nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i Adwordsach. Te dwa sposoby reklamy świetnie się sprawdzają. Szczególnie marketing szeptany na portalach tematycznych

podobne tematy:


Wróć do „Dobre tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość