Czy masaż leczniczy jest skuteczny, adres gabinetu masażu w Warszawie


Wiadomość
Autor
alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Czy masaż leczniczy jest skuteczny, adres gabinetu masażu w Warszawie

#1 Postautor: alexsys76 » 05 kwie 2017, 11:02

Cześć. Od pewnego czasu miewam problemy z kręgosłupem. Zacząłem przeszukiwać internet w znalezieniu przyczyn tego rodzaju schorzenia. Na forach odnalazłem wiele wypowiedzi ludzi z podobnym bólem pleców. Wiele ludzi zaleca masaż leczniczy , który wg ich doświadczeń bardzo pomaga na ból pleców. Rozmyślam tylko czy nie wybrać również masażu relaksacyjnego aby jeszcze rozluźnić mięśnie. Jestem ciekaw czy tego typu zestaw masaży pomoże? Czytałem też, iż tego rodzaju bóle spowodowane są siedzącym trybem pracy. Czy ktoś z was może to potwierdzić. Faktem jest, że sporo pracuję przy komputerze od lat. Lecz czy takie bóle nie powinny pojawić się wcześniej? Oraz najważniejsze pytanie o lokalizację sprawdzonego salonu masażu w Warszawie , który świadczy masaż leczniczy w korzystnej cenie.

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy masaż leczniczy jest skuteczny, adres salonu masażu w Warszawie

#2 Postautor: marekwolski » 05 kwie 2017, 11:08

Cześć. Rozumiem twój ból i postaram ci przekazać jak najwięcej w tej kwestii. Po pierwsze tego rodzaju dolegliwości kręgosłupa mogą być spowodowane siedzącym trybem pracy, na które niezłym sposobem jest masaż relaksacyjny - potwierdzam iż pomaga. Warto połączyć tego typu masaż z regularnym uprawianiem sportu. Nieźle wpływa na kręgosłup chodzenie na siłownię. Dzięki temu nie obciążamy tak naszych kręgów. Niezłych salonów masażu w Warszawie jest dużo. Polecam wybrać ten, który znajduje się blisko twojej pracy lub domu. Masaż relaksacyjny robię regularnie i przyznam szczerze, że ból pleców minął. Natomiast polecam aby spojrzał na to jeszcze jakiś lekarz. Sam zabieg masażu może nie wystarczyć lub tylko maskować objawy jakieś poważniejszej choroby.


Wróć do „Dobre tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości